VASTI – producent pomp ciepła

VASTI jest nowopowstałą marką, która specjalizuje się w produkcji pomp ciepła najwyższej jakości. Jesteśmy prężnie rozwijającą się marką, której celem jest satysfakcja klienta.

Pompy marki Vasti to nawet 25 lat niezawodnego działania. Dzięki dużemu doświadczeniu oraz licznym szkoleniom nasi serwisanci mają dużą wiedzę na temat pomp ciepła i instalacji CO.

Pompy ciepła Vasti to nowoczesne, ekonomiczne i bezobsługowe urządzenia grzewcze zapewniające ekologiczny sposób ogrzewania domu oraz wody użytkowej. Charakteryzują się najwyższą wydajnością i efektywnością.

Wykonane są z najwyższej klasy podzespołów, które zapewniają długą i bezawaryjną eksploatacje. Wykorzystaliśmy głównie europejskie podzespoły takich marek jak: Grundfos, Wilo, Carel czy Emerson. Sprężarka, czyli najważniejszy element pompy ciepła pochodzi od wszystkim znanego, japońskiego producenta Mitsubishi, który cieszy się największą popularnością w urządzeniach tego typu. W połączeniu ze stalą nierdzewną otrzymujesz produkt ekskluzywny w bardzo dobrej cenie.

Oferujemy dwa różne modele pomp:

  • Pompa Vasti S typu Split
  • Pompa Vasti typu Monoblok

Jako sprzedawcy zapewniamy usługi montażu oraz obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną przez wykfalifikowanych i uprawnionych specjalistów.

Kontakt

Co możemy
dla Ciebie zrobić?

Pustków 385b
39-205 Pustków

Biuro: [+48] 14 658 42 00

Serwis: [+48] 14 658 42 02

vasti@vasti.pl

Przedstawiciel Vasti - Polska

Janusz Marusiak

j.marusiak@maczkagroup.pl

Tel: +48 608 094 185

Przedstawiciel Vasti - Europa

Krzysztof Szymaszek

k.szymaszek@maczkagroup.pl

Tel: +48 662 933 989

Formularz kontaktowy

Loading
Your message has been sent. Thank you!
Zaznacz to pole jeśli chcesz kontynuować