Przepływowy podgrzewacz elektryczny

Przepływowy podgrzewacz elektryczny

Przepływowy podgrzewacz elektryczny służy do szybkiego i ekonomicznego ogrzania wody w trakcie jej przepływu, bez konieczności magazynowania jej w zbiorniku.

Przepływowy podgrzewacz wody marki VASTI charakteryzuje się prostą i niezawodną konstrukcją, łatwością montażu i wysokim komfortem użytkowania, został stworzony z myślą, aby pełnić rolę dodatkowego źródła ciepła w instalacji centralnego ogrzewania.

Najczęściej spotykanym połączeniem mającym na celu dogrzanie wody w instalacji centralnego ogrzewania jest połączenie podgrzewacza z pompami ciepła, których praca może być w minusowych temperaturach mało efektywna.

Nasz produkt znakomicie sprawdzi się również w połączeniu z kotłem czy kominkiem, które opalane są paliwem stałym bądź gazowym. Takie rozwiązanie z powodzeniem znajduje zastosowanie w instalacjach centralnego ogrzewania systemu otwartego lub systemu zamkniętego. Instalacja centralnego ogrzewania dodatkowo wyposażona w przepływowy podgrzewacz wody może być napełniona wodą bądź płynem przeznaczonym do napełniania instalacji centralnego ogrzewania na bazie glikolu o stężeniu nie większym niż 50%.

Z powodzeniem możemy zastosować przepływowy podgrzewacz elektryczny Vasti w budynkach użytkowanych okazjonalnie tj. altany czy domki rekreacyjne bądź budynki gospodarcze, wówczas unikniemy zamarznięcia wody w instalacji i uchronimy się przed negatywnymi skutkami tego procesu.

Rodzaje dostępnych przepływowych

podgrzewaczy elektrycznych Vasti

Sprawdź również dostępne w ofercie Vasti grzałki elektryczne.

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Skontaktuj się z naszymi doradcami techniczno-handlowymi