Inwerterowa pompa ciepła Vasti S

Inwerterowa pompa ciepła Vasti S

Pompa Vasti S typu split to rozwiązanie, w którym jednostka zewnętrzna łączy się z jednostką wewnętrzną przewodami z czynnikiem chłodniczym. Eliminuje to ryzyko zamarzania układu pompy ciepła.

Istnieje konieczność wykonania układu chłodniczego przez podmioty posiadające odpowiednie uprawnienia. Przy zakupie urządzenia typu split konieczne jest przedstawienie kopii certyfikatu F-Gaz przedsiębiorcy. Umożliwiamy bezpłatne uruchomienie przez nasz serwis fabryczny spełniający powyższe wymogi. Szczegóły uzyskasz u Doradcy Techniczno-Handlowego.

Pompy ciepła Vasti S

Vasti 6 S

Vasti 9 S

Vasti 12 S

Vasti Hydrobox – serce pompy ciepła

Wbudowana pompa obiegowa PWM,
• Zawór przełączający CO/CWU,
• Wbudowana grzałka pomocnicza
• Panel HMI z obsługą w języku polskim,
• Wbudowane styczniki do sterowania grzałkami dodatkowymi,
• Całość zamknięta w bardzo estetycznej obudowie.

Panel dotykowy HMI

Sterowanie dwoma siłownikami proporcjonalnymi zaworów mieszających;

Funkcja krzywej grzewczej;

Regulacja temperatury pomieszczenia;

– Podgląd wszystkich parametrów urządzenia;

Możliwość współpracy i sterowania innymi źródłami ciepła;

Możliwość sterowania dwoma grzałkami dodatkowymi – dogrzewanie CO oraz CWU.

Dlaczego wybrać pompy ciepła Vasti?

Dlaczego pompy ciepła Vasti?

Pompy ciepła marki Vasti to inteligentne oraz nowoczesne urządzenie do ogrzewania i chłodzenia. Niewątpliwą zaletą oferowanych przez nas pomp jest użycie wysoko gatunkowych oraz zaawansowanych technologicznie podzespołów, co przekłada się na bardzo długą żywotność oraz niezawodność tych urządzeń.

Najważniejszą zaletą pomp Vasti jest użycie ekologicznego i bezpieczniejszego dla środowiska czynnika chłodzącego R32 w porównaniu z czynnikami innych pomp. Wskaźnik tworzenia efektu cieplarnianego (GWP) dla czynnika R32 jest prawie trzykrotnie niższy niż dla czynnika R410A. Dodatkowo produkując pompy Vasti używamy o około 30% mniej czynnika niż przypadku szkodliwego dla środowiska R410A. Wybierając pompę marki Vasti nie tylko dostajemy niezawodne urządzenie ale również przyczyniamy się do dbania o środowisko, a za tym idzie dbanie o Nasze, a przede wszystkim naszych przyszłych pokoleń życie i zdrowie.

Kupując pompę Vasti otrzymujesz kompletne urządzenie wyposażone we wszystkie potrzebne do pracy urządzenia w trybie grzania CO oraz CWU podzespoły.

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Skontaktuj się z naszymi doradcami techniczno-handlowymi