Inwerterowa pompa ciepła Vasti M

Inwerterowa pompa ciepła Vasti M

Pompa monoblokowa Vasti M to proste i funkcjonalne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą korzystać z zalet pompy ciepła bez potrzeby poświęcenia dodatkowych środków na instalację i konserwacje urządzenia.

Cały układ termodynamiczny pompy jest zamontowany, przetestowany i napełniony przez producenta. Do montażu pompy monoblokowej Vasti M nie potrzeba specjalistycznych uprawnień F-Gaz, a jej zainstalowanie sprowadza się jedynie do wykonania połączeń hydraulicznych i elektrycznych.

Dostępne pompy Vasti M

Vasti Hydrobox – serce pompy ciepła

• Wbudowana pompa obiegowa PWM,
• Zawór przełączający CO/CWU,
• Wbudowana grzałka pomocnicza
• Panel HMI z obsługą w języku polskim,
• Wbudowane styczniki do sterowania grzałkami dodatkowymi,
• Wbudowany moduł LAN,
• Całość zamknięta w bardzo estetycznej obudowie

Panel dotykowy HMI

Sterowanie dwoma siłownikami proporcjonalnymi zaworów mieszających;

– Funkcja krzywej grzewczej;

– Regulacja temperatury pomieszczenia;

– Podgląd wszystkich parametrów urządzenia;

– Możliwość współpracy i sterowania innymi źródłami ciepła;

– Możliwość sterowania dwoma grzałkami dodatkowymi – dogrzewanie CO oraz CWU.

Dlaczego wybrać pompy ciepła Vasti?

Pompy ciepła marki Vasti to inteligentne oraz nowoczesne urządzenie do ogrzewania i chłodzenia. Niewątpliwą zaletą oferowanych przez nas pomp jest użycie wysoko gatunkowych oraz zaawansowanych technologicznie podzespołów, co przekłada się na bardzo długą żywotność oraz niezawodność tych urządzeń.

Najważniejszą zaletą pomp Vasti jest użycie ekologicznego i bezpieczniejszego dla środowiska czynnika chłodzącego R32 w porównaniu z czynnikami innych pomp. Wskaźnik tworzenia efektu cieplarnianego (GWP) dla czynnika R32 jest prawie trzykrotnie niższy niż dla czynnika R410A. Wybierając pompę marki Vasti nie tylko dostajemy niezawodne urządzenie, ale również przyczyniamy się do dbania o środowisko, a za tym idzie dbanie o Nasze, a przede wszystkim naszych przyszłych pokoleń życie i zdrowie.

Kupując pompę Vasti otrzymujesz kompletne urządzenie wyposażone we wszystkie potrzebne do pracy urządzenia w trybie grzania CO oraz CWU podzespoły.

Zainteresowały Cię nasze produkty? Chcesz kupić pompę ciepła?

Skontaktuj się z naszymi doradcami techniczno-handlowymi